Подзвонити Нам
Передзвоніть мені
Instagram
Наш Телеграм
Написати Нам
Меню
Кошик

Умови використання веб-сайту

Умови використання веб-сайту


Увага! Перед переглядом цього веб-сайту уважно прочитайте ці умови. Якщо ви не згодні з умовами, не використовуйте цей веб-сайт.
Використання веб-сайту
Веб-сайт www.moby-dick.com.ua (далі – «МобиДик») дає змогу для вас переглядати та завантажувати матеріали цього веб-сайту (далі – «Сайт») тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження вами всієї інформації на тему авторське право та інших відомостей на тему право власності, що містяться у вихідних матеріалах і будь-яких їхніх копіях. Заборонено змінювати матеріали цього сайту, а також поширювати або демонструвати їх у будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для суспільних чи комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших веб-сайтах або в комп'ютерних мережах заборонено.
Відмова від відповідальності
Матеріали та послуги цього сайту надаються «як є» без жодних гарантій. МобиДик не гарантує точності та повноти матеріалів, програм і послуг, що надаються на цьому сайті. МобиДик в будь-який час без повідомлення може вносити зміни до матеріалів і послуг, що надаються на цьому сайті, а також до згаданих у их продуктів і цін. У разі якщо матеріали та послуги на цьому сайті застаріють, МобиДик не зобов'язаний оновлювати їх. МобиДик за жодних обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включно з, але не обмежуючись збитком від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виникли внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.
Реєстрація на сайті
Реєструючись на сайті, ви погоджуєтеся надати достовірну та точну інформацію на тему себе і свої контактні дані.
У результаті реєстрації ви отримуєте логін і пароль, за безпеку яких ви несете відповідальність. Ви також несете відповідальність за всі дії під вашим логіном і паролем на сайті. У разі втрати реєстраційних даних ви зобов'язуєтеся повідомити нам.
Зворотний зв'язок і коментарі
Звертаючись до нас або залишаючи коментарі на сайті, ви несете відповідальність, що це повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, суперечить моральним нормам, порушує авторські права, пропагує ненависть і/або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також будь-яким іншим чином порушує чинне законодавство України. Ви погоджуєтеся, що будь-яке ваше повідомлення МобиДик може видаляти без вашої на те згоди, а також безоплатно використовувати на власний розсуд. МобиДик не несе відповідальності за будь-яку інформацію, розміщену користувачами сайту.
Використання персональних даних
Ми використовуємо різні технології для збирання та зберігання інформації, якщо ви відвідуєте веб-сайт МобиДик (докладніше на тему захист і обробку персональних даних ). Це може включати в себе запис 1-го або декількох куки або анонімних ідентифікаторів. Ми також використовуємо куки й анонімні ідентифікатори, якщо ви взаємодієте з послугами, запропонованими нашими партнерами, як-от рекламні послуги, наприклад, що можуть з'явитися на інших веб-сайтах.
Повідомлення і розсилки
МобиДик може направляти для вас повідомлення у відповідь на повідомлення (запити та скарги), направлені вами через форму зворотного зв’язку та в процесі замовлення товарів та/або послуг, при управлінні замовленнями, видачі товарів, наданні послуг. МобиДик здійснює надсилання повідомлень у вигляді email-листів, повідомлень у Viber (та інших месенджерах), SMS-повідомлень, сповіщень у мобільному додатку. Ви зможете керувати процедурою направлення повідомлень через відповідні налаштування на сайті.
МобиДик також може направляти для вас інформаційні та маркетингові розсилки (новини, акції компанії, інформацію на тему акції, промокоди та знижки, персональні рекомендації, персональні знижки та пропозиції), які містять інформацію щодо товарів та/або послуг, рекламні та комерційні пропозиції щодо товарів та/або послуг. Інформаційні та маркетингові розсилки здійснюються на основі підписки на розсилки, оформленої вами на сайті або при замовленні товарів та/або послуг через сайт. МобиДик здійснює інформаційну та маркетингову розсилку у вигляді еmail-листів, повідомлень у Viber (та інших месенджерах), SMS-повідомлень, сповіщень у мобільному додатку. Ви з можете у будь-який момент відмовитися від отримання інформаційних та маркетингових розсилок – через налаштування на сайті.